Toruń – zajęcia z instruktorem – 2 DNI

Zabawy z instruktorem

ceny podane ze wstępami, wyżywieniem SP ;Gim.;

Wyjazd spod Szkoły 8.00

1 dzień po śniadaniu zwiedzanie Torunia

  • Spotkanie z przewodnikiem – zwiedzanie Starego Miasta w Toruniu (Krzywa Wieża, Rynek Starego Miasta i Nowego, Kościół Mariacki, Pomnik Kopernika, Zamek Krzyżacki, spacer nad Wisłą)

  • Zwiedzanie Fortu, gry i zabawy z instruktorem: strzelanie z łuku, przeciąganie liny, wyścigi po kilka osób na nartach, wyścig w rzucaniu granatem i inne.

Zakwaterowanie w pensjonacie lu hotelu, pokoje 2-4 osobowe z łazienkami, Obiadokolacja

2 dzień po śniadaniu zwiedzanie Torunia Planetarium , Żywe Muzeum Piernika, Rejs statkiem po Wiśle. Zwiedzanie Płocka z przewodnikiem – Stare Miasto – Runek, Katedra. Mac Donald.

Powrót do Warszawy około godziny 19.00

Cena 250 zł od osoby przy 45 osobach pełnopłatnych

255zł/os – przy grupie 40-44 dzieci pełnopłatnych

260/os – przy grupie 35-39 dzieci pełnopłatnych;przy mniejszej grupie ceny są osobno ustalane

Cena obejmuje: transport autokarem, DVD, klimatyzacja, wstępy, 1 nocleg, 1 śniadanie,

1 obiadokolacja, Mac Donald, miejsca bezpłatne dla opieki, ubezpieczenie, opiekę pilota, przewodnik po Toruniu,

TORUŃ DLA NAJMŁODSZYCH 2 DNI

ceny podane ze wstępami, wyżywieniem S P ; Gim.;

245 zł /os – przy grupie 45 dzieci pełnopłatnych

1 dzień– Wyjazd spod szkoły o godzinie 8:00 przejazd do Torunia – zwiedzanie Miasta Kopernika z przewodnikiem – Stare Miasto- Krzywa Wieża, Rynek Starego i Nowego Miasta, Kościół Mariacki, ruiny Zamku Krzyżackiego, Katedra św. Janów, Brama Żeglarska , Planetarium, warsztaty lepienia pierników, Dom urodzenia Mikołaja Kopernika.

Zakwaterowanie w pensjonacie, obiadokolacja, dyskoteka.

2 dzień – śniadanie, przejazd do Solca Kujawskiego – Park Dinozaurów, Muzeum Ziemi, Kino Emocji 5d, zabawa w parku rozrywki, możliwość korzystania z innych atrakcji.

Obiad. Powrót do Warszawy po drodze zatrzymamy się w Ciechocinku – dzieci zobaczą park zdrojowy i tężnie.

245 zł /os – przy grupie 45 dzieci pełnopłatnych

255zł/os – przy grupie 40-44 dzieci pełnopłatnych

260/os – przy grupie 35-39 dzieci pełnopłatnych

Cena zawiera: transport autokarem z pasami, zakwaterowanie – pokoje z łazienkami, wyżywienie jak w programie, wstępy, opieka pilota, opieka lokalnych przewodników, ubezpieczenie, miejsca bezpłatne dla opieki.

 TORUŃ 2 DNI – zabawy integracyjne

 1 dzień– Wyjazd spod szkoły o godzinie 8:00 przejazd do Torunia – zwiedzanie Miasta Kopernika z przewodnikiem – Stare Miasto- Krzywa Wieża, Rynek Starego i Nowego Miasta, Kościół Mariacki, ruiny Zamku Krzyżackiego, Katedra św. Janów, Brama Żeglarska , Planetarium, Żywe Muzeum Piernika

Zakwaterowanie w pensjonacie lub hotelu, obiadokolacja, dyskoteka.

2 dzień – śniadanie – zabawy integracyjne w FORCIE IV

Lekcja historii – Zwiedzanie Fortu IV , podchody- gra terenowa.
Warsztaty – poznajemy tajemnice wypieku toruńskich pierników. Ognisko z pieczeniem kiełbasek.
 

245 zł /os – przy grupie 45 dzieci pełnopłatnych

255zł/os – przy grupie 40-44 dzieci pełnopłatnych

265/os – przy grupie 35-39 dzieci pełnopłatnych

Cena zawiera: transport autokarem z pasami, zakwaterowanie – pokoje z łazienkami, wyżywienie jak w programie, wstępy, opieka pilota, opieka lokalnych przewodników, ubezpieczenie, miejsca bezpłatne dla opieki.

TORUŃ, PŁOCK, SOLEC KUJAWSKI

wycieczka 3 dniowa, zakwaterowanie hotel lub pensjonat

.1 dzień – wyjazd spod szkoły godzina 7.00, przejazd do Torunia – zwiedzanie  z przewodnikiem – Mury Obronne, Krzywa Wieża, Rynek, Ruiny Zamku Krzyżackiego, Katedra Św. Jana, Kościół Najświętszej Marii Panny, Pomnik Mikołaja Kopernika, Dom Kopernika, Żywe Muzeum Piernika,  zakwaterowanie w hotelu – pokoje 2,3,4 osobowe z łazienkami, na terenie boisko do gry w piłkę, stół bilardowy, basen. Obiadokolacja, dyskoteka.

2 dzień- śniadanie w formie bufetu – przejazd do Solca Kujawskiego – Park Dinozaurów- zwiedzanie z przewodnikiem Kino 5 D, pobyt na placu zabaw (karuzele i inne atrakcje) Podczas pobytu w Solcu pizza w restauracji. Pobyt w ośrodku, kąpiel na basenie z jakuzzi. Na terenie ośrodka siłownia. Gry i zabawy sportowe. Obiadokolacja, wieczorem ognisko z kiełbaskami.

3 dzień – śniadanie przejazd do Torunia – Planetarium, zwiedzanie Fortu IV, gra terenowa według scenariusza wojennego na terenie fortu. Dwie grupy rywalizują z sobą, próbują znaleźć ukryte zadania, rozwiązują je próbując zmylić przeciwnika. Posiłek typu fast food.

Przejazd do Płocka – zwiedzanie z przewodnikiem – Katedry w Płocku, spacer po Starym Mieście, powrót do Warszawy.

Podczas pobytu dzieci będą mogły korzystać z basenu, mini golfa, mini siatkówki, na terenie wiata – miejsce na ognisko.

Powrót do Warszawy około godziny 20.00

Cena wycieczki 3 dniowej – 370 zł przy grupie 45 osób pełnopłatnych ii większej

380 zł przy grupie 39-44 osób pełnopłatnych

390 zł przy grupie 34-38 osób pełnopłatnych

Cena obejmuje: zakwaterowanie w hotelu pokoje 3 osobowe z łazienkami, zwiedzanie, wstępy, wyżywienie jak w programie, opiekę pilota, ubezpieczenie, transport autokarem

TORUŃ – warsztaty chemiczne

wycieczka 3 dniowa, zakwaterowanie hotel lub pensjonat

.1 dzień – wyjazd spod szkoły godzina 7.00, przejazd do Torunia – zwiedzanie  z przewodnikiem – Mury Obronne, Krzywa Wieża, Rynek, Ruiny Zamku Krzyżackiego, Katedra Św. Jana, Kościół Najświętszej Marii Panny, Pomnik Mikołaja Kopernika, Dom Kopernika, Żywe Muzeum Piernika,  zakwaterowanie w hotelu – pokoje 2,3,4 osobowe z łazienkami, na terenie boisko do gry w piłkę, stół bilardowy, Obiadokolacja, dyskoteka.

2 dzień- śniadanie w formie bufetu – warsztaty chemiczne zgodnie z podstawa programową. Obiad.

Dalszy ciąg warsztatów chemicznych. Młyn Wiedzy – zwiedzanie.. Gry i zabawy sportowe. Kolacja. Wieczorem ognisko z kiełbaskami.

3 dzień – śniadanie przejazd do Torunia – Planetarium, zabawy integracyjne, terenowe pod kierunkiem instruktorów. Drugie danie obiadowe. Powrót do Warszawy około godziny 20:00.

Cena wycieczki 3 dniowej – 400 zł przy grupie 45 osób pełnopłatnych ii większej

415 zł przy grupie 39-44 osoby pełnopłatne

Przy mniejszych grupach ceny są uzgadniane.

Cena obejmuje: zakwaterowanie w hotelu pokoje 3 osobowe z łazienkami, zwiedzanie, wstępy, wyżywienie jak w programie, warsztaty chemiczne, opiekę pilota, ubezpieczenie, transport autokarem

SPOTKANIE Z DUCHAMI I RYCERZAMI – ZAMKI KRZYŻACKIE

TORUŃ 3 dni

wycieczka 2 dniowa SP ;Gim.; LO

1 dzień – wyjazd spod szkoły, przejazd do Golubia Dobrzynia. Zakwaterowanie na Zamku w Golubiu Dobrzyniu pokoje 2,4,6, osobowe z łazienkami. Zwiedzanie Zamku z przewodnikiem – usłyszymy ciekawą historię o zabytkowej budowli, a także związane z nią legendy. Przemierzając zamkowe komnaty będzie można odkryć tajemnice tego miejsca.

Zabawa historyczno – integracyjne, uczestnicy w formie zabaw rycerskich poznają uzbrojenie, uczestniczą w ćwiczeniach rycerskich, konkurencja rzutu oszczepem, toporem i podkową. Oprócz tego wyjątkowe wrażenia zapewnią wam zajęcia z końmi. Na terenie Szkoły Rycerskiej, gdzie trenuje drużyna rycerska Zamku Golubskiego, możecie zapoznać się z tym wyjątkowym i szlachetnym zwierzęciem, jakim jest koń, nauczyć się podstaw pracy z nim oraz zdobyć nowe doświadczenia .

Konkursy – rzucanie podkową,

  • strzelanie z łuku.

  • Zwiedzanie stajni – dowiemy się jak dbać o konie – przejażdżka na koniach. Obiadokolacja w restauracji zamkowej. Wieczorem – ognisko na dziedzińcu zamkowym, pieczenie kiełbasek.

2 dzień– śniadanie na zamku ,  przejazd do Torunia – zwiedzanie z przewodnikiem –

Krzywa Wieża, Rynek Starego i Nowego Miasta, Kościół Mariacki, ruiny Zamku Krzyżackiego, Żywe Muzeum Piernika – lepienie pierników, Planetarium. Obiadokolacja. Dyskoteka na Zamku.

3. dzieńśniadanie, przejazd do Malborka- Zamek w Malborku – zwiedzanie (zamiennie Zamek w Gniewie). Pizza. Powrót do Warszawy około godziny 21:00

Cena zawiera:  2 noclegi na  Zamku w Golubiu Dobrzyniu, wyżywienie jak w programie, transport autokarem, zabawy integracyjne, konkursy, przejażdżki na koniu, ognisko, zwiedzanie Torunia- wstępy.

Cena: wycieczki:

390 zł/os – przy grupie 45 osób pełnopłatnych

395 zł/os – przy grupie 40-44 osoby pełnopłatne

410 zł/os – przy grupie 35-39 osób pełnopłatnych

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *