WYCIECZKI 3 dniowe i ZIELONE SZKOŁY

Przedstawiamy przykładowe programy, można dokonać zmian zależności od zainteresowań poniższej propozycje do uzgodnienia z biurem

Słowiński Park Narodowy, Półwysep Helski, 5 dni

1dzień   Wyjazd w godzinach rannych spod szkoły. Przejazd nad morze:

po drodze zwiedzanie Interaktywnego Muzeum Państwa Krzyżackiego.

Przyjazd do ośrodka, zakwaterowanie w ośrodku w Jastrzębiej Górze , Chłapowie lub Władysławowie, Obiadokolacja. Spacer nad morzem

2 dzień  – po śniadaniu przejazd na na Półwysep Helski – Fokarium – karmienie fok, zwiedzanie muzeum, pokaz multimedialny. Ssaki naszego morza”. Spacer po Nadmorskim Parku Krajobrazowym,  Obiad. Wąwóz Chłapowski, malownicze klify. Władysławowo – spacer po mieście- Aleja Gwiazd, port rybacki. Powrót do ośrodka. Kolacja. Dyskoteka

3 dzień –  po śniadaniu (suchy prowiant na drogę) – zwiedzanie  Gdańska z przewodnikiem – spacer po starówce – Brama Wyżynna, ul. Długa, Długi Targ, Dwór Artusa, Długie Pobrzeże, Kościół Mariacki, przejazd do Sopotu – molo w Sopocie, spacer nad morzem, AQAPARK w Sopocie, Gdynia- rejs statkiem pirackim po Porcie w Gdyni. Obiadokolacja. Zabawy sportowe w Ośrodku.

AQAPARK – można zamienić na Oceanarium Gdyni

4 dzień –  śniadanie (suchy prowiant na drogę) Wycieczka do Słowińskiego Parku Narodowego– spacer po ruchomych wydmach, Muzeum Przyrodnicze w Smołdzinie, lekcja ekologiczna. Obiadokolacja. Wieczorem ognisko z pieczeniem kiełbasek.

5 dzień – śniadanie, suchy prowiant na drogę, Powrót do Warszawy  po drodze zwiedzanie latarni morskiej w Rozewiu.

Zakwaterowanie w Ośrodku Wczasowym lub w pensjonacie pokoje 2,3,4,5 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym . Na terenie Ośrodka boisko do gry w piłkę, sala na dyskotekę, stoły do ping-ponga.

PODAJEMY DWA WARIANTY CENOWE DO WYBORU

I wariant cenowy: Cena: ze wszystkimi świadczeniami

osób

46-45 + 4

40 – 44 + 4

38 – 34 + 3

5 dni

580,00 zł

585,00 zł

600,00 zł

Cena obejmuje:

Transport autokarem, opiekę przewodnika, wstępy do muzeów, zakwaterowanie-4 noclegi, wyżywienie jak w programie, ubezpieczenie, przez cały pobyt opieka animatora lub pilota, miejsca bezpłatne dla opieki.

II wariant – cena bez wstępów – wstępy płatne dodatkowo wybrane przez klienta

Cena zawiera: 4 noclegi, transport, wyżywienie 3 x dziennie , opiekę pilota lub animatora, ubezpieczenie NNW , koszt przewodników lokalnych,miejsca bezpłatne dla opieki.

osób

46-45 + 4

40 – 44 + 4

38 – 34 + 3

5 dni

445,00 zł

520,00 zł

550,00 zł

zamiennie lub dodatkowo możemy zobaczyć:

-Fokarium na Helu

-latarnie morskie do wyboru: na Helu, Rozewie, we Władysławowie

-Szlak Militarny na Helu- ma formę Skansenu w którym prezentowane są eksponaty militarne z 1939 roku.

-Muzeum Rybołówstwa na Helu

-OCEAN PARK Władysławowo- w parku zaprezentowane są rożne morskie i oceaniczne zwierzęta. Ekspozycja obejmuje blisko 50 zwierząt z różnych mórz i oceanów ze wszystkich stref klimatycznych. Polecamy dla każdej grupy wiekowej.

-Magiczny zawrót głowy- to miejsce które nas wprowadzi w świat iluzji,paradoksu i dziwnych obrazów.

-Hallerówka – letni dom w którym przebywał Józef Haller

-Osada Średniowieczna – Sławutowo – Park rozrywki i edukacji – polecamy młodszym dzieciom

-Dolina Chłapowska – utworzony w 2000 roku wąwóz Chłapowski – dziś ma 24 ha. Chronione są tu okazy fauny i flory – zajęcia z edukacji przyrodniczej.

-Słowiński Park Narodowy – wydmy, Skansen w Klukach, Oceanarium w Gdyni.

zakwaterowanie w sprawdzonych ośrodkach o dobrym standardzie we Władysławowie, Jastrzębiej Górze i na Półwyspie Helskim. Pokoje 2,3,4 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym. Na terenie ośrodków rowery, boiska do gry w piłkę, miejsce na rozpalenie ogniska, sale dyskotekowe.

– po uzgodnienie zapewniamy opiekę wychowawców zielonych szkół,animatorów

-transport autokarem, pasy, klimatyzacja, DVD