Przedstawiamy przykładowe programy, można dokonać zmian – w zależności od zainteresowań poniższej propozycje do uzgodnienia z biurem

Łeba 5 dni

1 dzień – wyjazd spod szkoły,  po drodze zwiedzanie Zamku Krzyżackiego w Malborku, zakwaterowanie, Obiadokolacja

Zakwaterowanie w ośrodku wczasowym oddalonym o 500 m od morza, w pokojach 2,3,4 osobowych z łazienkami. Na miejscu stołówka, świetlica, boisko do gry w piłkę.

2 dzień –  śniadanie, Fokarium, Sea Park w Sarbsku. Obiad. Pobyt na plaży, zabawy sportowe na terenie ośrodka lub na plaży. Kolacja, dyskoteka.

3 dzień– śniadanie (suchy prowiant na drogę). Słowiński Park Narodowy- przejście przez ruchome wydmy, wyrzutnia rakiet w Rąbce, jezioro. Łebsko- rejs statkiem w drodze powrotnej. Obiadokolacja. Wieczorem konkursy sportowe, gra terenowa.

4 dzień – śniadanie – Pobyt na plaży – zajęcia z animatorami, połowy bursztynu. Obad. Spacer po Łebie, pobyt na plaży, port rybacki. Kolacja. Ognisko z pieczeniem kiełbasek. Podsumowanie wyjazdu.

5 dzień –  śniadanie, przejazd do Gdańska, spotkanie z przewodnikiem w Gdańsku,

zwiedzanie Starego Miasta – Kościół Mariacki, Dwór Artusa – wnętrza, spacer wzdłuż Motławy, około 15.00 wyjazd z Gdańska. Posiłek typu fast-food.

PODAJEMY DWA WARIANTY CENOWE DO WYBORU

I wariant cenowy: Cena: ze wszystkimi świadczeniami

osób

46-45 + 4

40 – 44 + 4

37 – 30 + 3

5 dni

575,00 zł

585,00 zł

595,00 zł

Cena obejmuje:

Transport autokarem, opiekę przewodnika, wstępy do muzeów, zakwaterowanie – 4 noclegi, wyżywienie jak w programie, ubezpieczenie, przez cały pobyt opieka animatora lub pilota, miejsca bezpłatne dla opieki.

II wariant – cena bez wstępów – wstępy płatne dodatkowo wybrane przez klienta

Cena zawiera: 4 noclegi, transport, wyżywienie 3 x dziennie, opiekę pilota lub animatora,wychowawców zielonych szkół, ubezpieczenie NNW , koszt przewodników lokalnych, miejsca bezpłatne dla opieki.

osób

46-45 + 4

37 – 44 + 4

37 – 34 + 3

5 dni

500,00 zł

520,00 zł

545,00 zł

W cenie dla małych dzieci możliwość zajęć z instruktorem

zamiennie lub dodatkowo możemy zobaczyć:

Fokarium, Sea Park w Sarbskupokazy tresury fok, muzeum oceanograficzne technologia 3d, Park makieta zwierząt, Park rozrywki, lekcje edukacyjne z mówiącym wielorybem. POLECAMY.

-Stadnina koni w Nowęcinie – przejażdżki bryczkami, indywidualne jazdy

-Kolejka bajkowa – : Ośrodek -Rabka-Ośrodek

-Rejs statkiem: Rabka-Ruchome Wydmy-Rąbka; Wyrzutnia Rakiet

-Skansen Kluki

-Park Dinozaurów – zwiedzanie parku, gigantyczne zjeżdżalnie pontonowe, Dino kino, małpi gaj, pole dmuchańców, strzelanie z łuków,wiatrówki, wstęp do wioski indiańskiej.

-Centrum Hewelianum w Gdańsku

-CEPR w Szymbarku – Dom do góry nogami, interaktywny bunkier Gryfa Pomorskiego, Dom Sybiraka, Stół Noblisty, Najdłuższa Deska Świata;

zakwaterowanie w sprawdzonych ośrodkach o dobrym standardzie w Łebie. Pokoje 2,3,4 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym. Na terenie ośrodków rowery, boiska do gry w piłkę, miejsce na rozpalenie ogniska, sale dyskotekowe, stoły do ping-ponga.

– po uzgodnienie zapewniamy opiekę wychowawców zielonych szkół,animatorów

-transport autokarem, pasy, klimatyzacja, DVD