Przedstawiamy przykładowe programy, można dokonać zmian w zależności od zainteresowań poniższej propozycje do uzgodnienia z biurem

KOŁOBRZEG – 5 dni

1 dzień – wyjazd spod szkoły w godzinach rannych, zakwaterowanie w Ośrodku, obiad, spacer nad morzem – powitanie morza, gry sportowe na plaży. Kolacja. Dyskoteka

Zakwaterowanie w ośrodku wczasowym oddalonym o 500 m od morza, w pokojach 2,3,4 osobowych z łazienkami. Na miejscu stołówka, świetlica, boisko do gry w piłkę.

2 dzień –  śniadanie, pobyt na plaży, gry sportowe, spacer po molo w Kołobrzegu. Obiad. Miasteczko Westrnowe- super zabawa. Kolacja, dyskoteka.

3 dzień– śniadanie , zwiedzanie Kołobrzegu z przewodnikiem – Ratusz Miejski, Katedra, Latarnia Morska,rejs statkiem. Obiad. Spacer po plaży. Kolacja. Gra terenowa.

4 dzień – śniadanie – Pobyt na plaży – zajęcia z animatorami, połowy bursztynu. Obiad. Oceanarium.. Kolacja. Ognisko z pieczeniem kiełbasek. Podsumowanie wyjazdu.

5 dzień –  śniadanie, przejazd do Warszawy po drodze zwiedzanie Bydgoszczy.

Przyjazd około godziny 21:00 w czasie przejazdu obiad.

PODAJEMY DWA WARIANTY CENOWE DO WYBORU

I wariant cenowy: Cena: ze wszystkimi świadczeniami

osób

46-45 + 4

40 – 44 + 4

37 – 30 + 3

5 dni

590,00 zł

615,00 zł

630,00 zł

Cena obejmuje:

Transport autokarem, opiekę przewodnika, wstępy do muzeów, zakwaterowanie – 4 noclegi, wyżywienie jak w programie, ubezpieczenie, przez cały pobyt opieka animatora lub pilota, miejsca bezpłatne dla opieki.

II wariant – cena bez wstępów – wstępy płatne dodatkowo wybrane przez klienta

Cena zawiera: 4 noclegi, transport, wyżywienie 3 x dziennie, opiekę pilota lub animatora,wychowawców zielonych szkół, ubezpieczenie NNW , koszt przewodników lokalnych, miejsca bezpłatne dla opieki.

osób

46-45 + 4

40 – 44 + 4

37 – 30 + 3

5 dni

530,00 zł

550,00 zł

575,00 zł

zamiennie lub dodatkowo możemy zobaczyć:

PARK ROZRYWKI POMERANIA – czynny od 27.05.2017 – park podobny do największych wesołych miasteczek w Europie czy Polsce – pobyt dodatkowo płatny.

-Centrum Rozrywki Medo Extreme – paintball, rafting, strzelanie z wiatrówki, szkoła survivalu, miasteczko linowe.

-Western Park – karuzela, kule wodne, bizon na którego można wsiadać, autodrom, trampoliny, dojenie kozy, mini zoo, place zabaw, przejażdżka na wozie, wioska indiańska, ścianka wspinaczkowa i inne atrakcje.

-Oceanarium w Kołobrzegu

-Rejs na Bornholm – w trakcie rejsu śniadanie, lekcja nawigacji. Zwiedzanie wyspy Bornholm. Wycieczka na Bornholm (rejs statkiem, zwiedzanie wyspy) – 170 zł + 90 lub 125 zł.

–CEPR w Szymbarku – Dom do góry nogami, interaktywny bunkier Gryfa Pomorskiego, Dom Sybiraka, Stół Noblisty, Najdłuższa Deska Świata;

zakwaterowanie w sprawdzonych ośrodkach o dobrym standardzie w Kołobrzegu. Pokoje 2,3,4 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym. Na terenie ośrodków , rowery, boiska do gry w piłkę, miejsce na rozpalenie ogniska, sale dyskotekowe, stoły do ping-ponga.

– po uzgodnienie zapewniamy opiekę wychowawców zielonych szkół,animatorów

-transport autokarem, pasy, klimatyzacja, DVD