MIERZEJA WIŚLNA 5 dni

zielone szkoły, wyjazd integracyjny

1 dzień– wyjazd spod szkoły o godzinie 7.00 – przejazd do ośrodka w Sztutowie, zakwaterowanie w ośrodku wczasowym w SZTUTOWO. Obiad. Zajęcia z animatorami – zabawy, gry mające na celu prezentacje i integracje w grupach. Powitanie morza. Kolacja. Wieczorem – dyskoteka

2 dzień – po śniadaniu pobyt nad morzem- zajęcia z animatorami – gry sportowe, konkursy zmierzające do integracji w klasach. Obiad. Gra terenowa. Kolacja. Przejazd do Krynicy Morskiej- spacer,
3 dzień– śniadanie (suchy prowiant)- przejazd do Gdańska – Westerplatte, spotkanie z przewodnikiem spacer po Starym Mieście zwiedzanie: Dwór Artusa- wnętrza, Żuraw , Kościół Mariacki, Sopot- spacer po molo, rejs statkiem pirackim. Powrót do ośrodka. Obiadokolacja, dyskoteka.

4 dzień – śniadanie – przejazd do Krynicy Morskiej – spacer po plaży, latarnia morska, Rezerwat Kormoranów- zajęcia edukacyjne. Obiad – park linowy – techniki linowe – specjalne pakiety gier i zabaw, przygotowanych dla uczestników o zróżnicowanym stopniu sprawności fizycznej i wytrzymałości. Przygotowane konkurencje mobilizują do współpracy między uczestnikami i zapewniają wiele emocji.

Kolacja, ognisko z atrakcjami i kiełbaską, podsumowanie pobytu, nagrody dla zwycięskich drużyn, prezentacja grup.

5 dzień – śniadanie – (suchy prowiant na drogę), Zwiedzanie – Zamek w Malborku. Przejazd do Warszawy. Pizza w Malborku.

W trakcie pobytu na życzenie klienta możliwość zwiedzania Obozu Koncentracyjnego w Sztutowie.

CENA: 560 ZŁ/os przy grupie 45 osób pełnopłatnych

580 zł/os przy grupie 39-44 osoby pełnopłatne

600 zł/os przy grupie 35-38 osób pełnopłatnych

625 zł/os przy grupie 30-34 osoby pełnopłatne

Cena zawiera: zakwaterowanie w Ośrodku Wczasowym o dobrym standardzie – pokoje 2,3,4, osobowe z łazienkami , na terenie ośrodka basen kryty, sala dyskotekowa, stół do ping-ponga., sala konferencyjna, miejsce na ognisko, rowery górskie. Wstępy jak w programie, przewodnik po Trójmieście. Wyżywienie 3 x dziennie. Ubezpieczenie, pobyt w parku linowym, rejs statkiem, ognisko z pieczeniem kiełbasek. Ponadto w cenie możliwość korzystania z basenu, sali sportowej.