Przedstawiamy przykładowe programy, można dokonać zmian w zależności od zainteresowań poniższej propozycje do uzgodnienia z biurem

1.MAZURY – 4 dni

1.dzień – wyjazd – termin 22-25.05.2016

Leśniczówka Pranie, Kadzidłowo- Park Dzikich Zwierząt, rejs statkiem po jeziorze Nidzkim.

Obiad, zakwaterowanie w Ośrodku Wczasowym 50 kilometrów od Olsztyna, ośrodek z dostępem do jeziora z własnym molo, boiska do gry, wiata na ognisko, kajaki, sala bilardowa, dyskotekowa.

Pokoje 2,3,4 osobowe z łazienkami. Obiad. Gry i zabawy sportowe.

Kolacja. Dyskoteka

2. dzień – śniadanie, Spotkanie z duchami i straszydłami w  Węgoju- gra terenowa, scieżka ekologiczna. Obiad. Zamek w Reszlu, Św. Lipka – zwiedzanie,  wieczorem  gry i zabawy sportowe na terenie ośrodka. Kolacja.Ognisko z pieczeniem kiełbasek.

3 dzień – śniadanie- przejazd do Mikołajek pobyt na basenie Tropikana w Hotelu Gołębiewski. Spacer po Mikołajkach. Obiad  Po południu gry i zabawy na terenie ośrodka. Kolacja. Dyskoteka.

4 – dzień – śniadanie, przejazd do Warszawy po drodze zwiedzanie Olsztyna – Stare Miasto. Posiłek Mac – Donald lub pizza, przyjazd do Warszawy

Cena przy grupie 40 – 43 dzieci pełnopłatnych  460  zł/os

Cena zawiera: 3 noclegi w Ośrodku Wczasowym, wyżywienie 3 x dziennie,  koszt wstępów, transport autokarem, opieka pilota, przewodnika, ubezpieczenie NNW, miejsca bezpłatne dla opieki.

2.MAZURY – zamki krzyżackie i nie tylko 4 dni

1 dzień – wyjazd spod szkoły – zwiedzanie Olsztyna – spacer po Starym Mieście,lekcja     muzealna na Zamku w Olsztynie, Planetarium.

Zakwaterowanie w Ośrodku Wczasowym położonym nad jeziorem, pokoje 2,3,4,5 osobowe z łazienkami. Obiadokolacja.

2 dzień – śniadanie ,(suchy prowiant na drogę). Zwiedzanie:

Park Dzikich Zwierząt Kadzidłowo – zwiedzanie z przewodnikiem

-Krutyń – lekcja przyrodnicza w Muzeum Przyrodniczym, spływ łodziami po rzece Krutyń. Obiadokolacja w ośrodku – ognisko z pieczeniem kiełbasek

3 dzień – śniadanie – przejazd do Lidzbarka Warmińskiego – lekcja na Zamku, po drodze Św. Lipka zwiedzanie bazyliki – koncert organowy. Obiad. Pobyt w AQAPARKU Tropikana.. Mikołajki spacer po mieście. Kolacja. Dyskoteka.

4 dzień – śniadanie, rejs statkiem po jeziorze Nidzkim, Leśniczówka Pranie- zwiedzanie Muzeum K.I. Gałczyńskiego., Mac Donald

PODAJEMY DWA WARIANTY CENOWE DO WYBORU

Cena: ze wszystkimi świadczeniami

osób

46-45 + 4

40 – 44 + 4

38 – 34 + 3

4 dni

475,00 zł

485,00 zł

530,00 zł

Cena obejmuje:

Transport autokarem, opiekę przewodnika, wstępy do muzeów, zakwaterowanie, wyżywienie jak w programie, ubezpieczenie, przez cały pobyt opieka animatora lub pilota, miejsca bezpłatne dla opieki.

II wariant cena bez kosztu przewodników lokalnych,  wstępów – wstępy płatne dodatkowo wybrane przez klienta

Cena: nocleg, transport, wyżywienie 3 x dziennie, opiekę pilota lub animatora, ubezpieczenie NNW, miejsca bezpłatne dla opieki.

osób

46-45 + 4

40 – 44 + 4

38 – 34 + 3

4 dni

430,00 zł

445,00 zł

500,00 zł

3.MAZURY – MRĄGOWO – 4 dni

 Zapraszamy do jednego z najpiękniejszych miejsc na Mazurach. Malowniczo usytuowany obiekt położony tuż nad brzegiem Jeziora Czarnego w Mrągowie – mazurskiej stolicy muzyki Country, to wspaniałe miejsce do wypoczynku.

1 dzień – wyjazd spod szkoły – zwiedzanie Olsztyna – spacer po Starym Mieście, Zwiedzanie Zamku w Olsztynie, Planetarium.

Zakwaterowanie w Ośrodku Wczasowym położonym nad Jeziorem Czarnym, pokoje 2,3,4,5 osobowe z łazienkami. Obiadokolacja.

2 dzień – śniadanie ,(suchy prowiant na drogę). Pobyt w parku linowym , Spacer nad jeziorem. Powrót do ośrodka. Obiadokolacja. Ognisko. Pieczenie kiełbasek

3 dzień – śniadanie – zwiedzanie: Sanktuarium w Św. Lipka– koncert organowy. Wilczy Szaniec – zwiedzanie dawnej siedziby Hitlera,  Mikołajki spacer po mieście. Obiadokolacja. Ognisko – pieczenie kiełbasek.

4 dzień – śniadanie,Krutyń – lekcja przyrodnicza w Muzeum Przyrodniczym, spływ tratwami po rzece Krutyń. Mac Donald

Cena: ze wszystkimi świadczeniami

osób

46-45 + 4

40 – 44 + 4

38 – 30 + 3

4 dni

520

535

550

Cena obejmuje: Zakwaterowanie w luksusowym hotelu, wstępy, pobyt w parku linowym, Spływ po Krutyni, Aquapark. Wyżywienie jak w programie, ubezpieczenie, transport autokarem.

Na terenie Hotelu:

 • salonik internetowy
 • bilard
 • 2 korty tenisowe
 • boiska do gry w piłkę plażową, nożną, siatkową i koszykową
 • wypożyczalnia sprzętu wodnego: łódki , kajaki
 • kąpielisko
 • Miasteczko Westernowe Mrongowille, położone ok. 300 m od hotelu
 • Park linowy ok. 300 m od hotelu
 • Eco Marina z boiskami sportowymi i linowym placem zabaw dla dzieci 800m
4.MAZURY dla AKTYWNYCH – 5 dni

1 dzień  – wyjazd spod szkoły ok. godziny 08:00. Przejazd do Ośrodka Wczasowego położonego nad jeziorem na pograniczu Puszczy Piskiej. Ośrodek oferuje część hotelową w pokojach 2 , 3 i 4 osobowych z łazienkami.  W ośrodku boisko do gry w piłkę nożną, siatkówkę plażową, sprzęt wodny kajaki i rowery na których można przemierzać Puszczę Piską. W pobliżu stadnina koni gdzie dzieci mogą zapoznać się z pracą w stajni, jeździć konno.

Przyjazd do ośrodka zakwaterowanie , obiad – zabawa integracyjna, gry i zabawy sportowe zgodnie z zamówieniem klienta. Kolacja. Wieczorem dyskoteka.

2 dzień  –  śniadanie, spływ kajakowy po jeziorze  lub rzece Krutyń pod okiem instruktorów i ratownika z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. (kajaki można zamienić na łodzie 12 osobowe) – teoretyczne i praktyczne szkolenie kajakowe.  Obiad. Po obiedzie wycieczka do Parku Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie. Kolacja. Konkursy sportowe.

3 dzień  – Śniadanie, spotkanie z Leśnikiem – piesza wycieczka po Puszczy Piskiej, poznajemy najskrytsze tajemnicy Puszczy, Muzeum Przyrodnicze. Obiad. Zajęcia w stajni, dowiadujemy się jak należy dbać o konia, przejażdżki konne pod okiem Instruktora. Kolacja

 ZAMIENNIE 

przejazd do Mikołajek pobyt w AQA PARKU w Hotelu Gołębiewski, spacer po mieście. Powrót do Ośrodka. Obiad. Po obiedzie zajęcia survivalowe- zajęcia z orientacji w terenie, dowiemy się jak posługiwać się kompasem, mapą, zawody na orientacje, jak rozpalić ogień bez zapałek, jak zbudować szałas, nauka przetrwania w lesie. Na koniec ognisko, pieczenie kiełbasek,napoje. Cała zabawa zakończona podchodami. Powrót do ośrodka, kolacja.

4 dzień – śniadanie, (suchy prowiant). Super Zabaw dla wszystkich –  zorbingu toczenie w kuli sferycznej, park linowy. Wszystko pod okiem instruktorów. Możliwość korzystania z innych zajęć .

5 dzień – śniadanie, powrót do Warszawy. Po drodze zwiedzanie Olsztyna – Zamek w Olsztynie , pizza

PODAJEMY DWA WARIANTY CENOWE DO WYBORU

I wariant cenowy: Cena: ze wszystkimi świadczeniami

osób

46-45 + 4

40 – 44 + 4

35-39 +3

34– 30 + 3

5 dni

570,00 zł

585,00 zł

585,00 zł

620,00 zł

Cena obejmuje:

Transport autokarem, opiekę przewodnika, wstępy do muzeów, zakwaterowanie, wyżywienie jak w programie, ubezpieczenie, przez cały pobyt opieka animatora lub pilota, miejsca bezpłatne dla opieki.

II wariant – cena bez wstępów – wstępy płatne dodatkowo wybrane przez klienta

Cena zawiera: 4 –  noclegi, transport, wyżywienie 3 posiłki dziennie , opieka pilota,lub animatora, ubezpieczenie NNW ,wstępy dodatkowo płatne,miejsca bezpłatne dla opieki.

osób

46-45 + 4

40 – 44 + 4

35-39+3

34 – 30+ 3

5 dni

500,00 zł

520,00 zł

530,00 zł

56 000,00 zł

zamiennie lub dodatkowo możemy zobaczyć:

 • Park Rozrywki ; Miasteczko Westernowe Mrongoville; Galindia
 • Zwiedzanie klasztoru- miejsca odosobnienia Prymasa Stefana Wyszyńskigo w Stoczku Warińskim
 • Planetarium Olsztyn
 • spływy kajakowe
 • zwiedzanie: Zamek w Olsztynie; Lidzbarku Warmińskim; Kętrzynie, w Reszlu.

zakwaterowanie w sprawdzonych ośrodkach o dobrym standardzie w Ośrodkach Wczasowych położonych nad jeziorami z dostępem do jeziora, własnym pomostem . Pokoje 2,3,4 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym. Na terenie ośrodków, boiska do gry w piłkę, miejsce na rozpalenie ogniska, sale dyskotekowe, stoły do ping-ponga.

Zapewniamy: opiekę wychowawców zielonych szkół,animatorów,pilotów,przewodników lokalnych – po ustaleniu z klientem. transport autokarem wyposażonym w pasy,klimatyzacje,DVD