KRAKÓW ZIELONE SZKOŁY

KRAKÓW – ZWIEDZANIE – ELEMENTY  WSPINACZKI NA TERENIE OJCOWSKIEGO PARKU NARODOWEGO 4 DNI

Przygoda w Kopalni Soli Wieliczka – nocleg + dyskoteka

1 dzień – wyjazd spod szkoły 6.00 – przejazd do Krakowa – po drodze         Ojcowski Park Narodowy zwiedzanie Groty Łokietka, Igła Deotymy,    przejazd do pensjonatu, zakwaterowanie, pokoje 2,3,4,5 osobowe z łazienkami, obiadokolacja.

2. dzień – Śniadanie (suchy prowiant na drogę) – spotkanie z przewodnikiem, zwiedzanie Krakowa –  Katedra na Wawelu, Dzwon Zygmunta, Podziemia, Zamek na Wawelu z zewnątrz,  obiadokolacja.

3. dzień – Śniadanie (suchy prowiant)– zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem – Droga Królewska, Rynek Starego Miasta, Kościół Mariacki, Kopalnia Soli Wieliczka , nocleg w Kopalni Soli pod ziemią, obiadokolacja, dyskoteka w Kopalni Soli.

4. dzień – Śniadanie (suchy prowiant) przejazd do Ojcowskiego Parku ,      wspinaczka po linie pod okiem instruktorów, zjazd na linie – tyrolka – zajęcia  trwają  około 3 godzin. Powrót do Warszawy, po drodze ciepły posiłek, powrót około 20.00

Cena wycieczki – obejmuje wstępy do wnętrz w Krakowie, 1 – nocleg w Kopalni Soli, zwiedzanie Wieliczki, usługi przewodnika po Krakowie, zajęcia wspinaczkowe, pobyt na basenie, 2 noclegi w Hotelu lub Pensjonacie- zakwaterowanie pokoje 2,3,4 osobowe z łazienkami, wstęp do Groty Łokietka, wyżywienie jak w programie, transport autokarem, ubezpieczenie, opieka pilota, przewodnik po Krakowie.

PODAJEMY DWA WARIANTY CENOWE DO WYBORU

I WARIANT CENOWY Cena: ze wszystkimi świadczeniami

osób

46-45 + 4

40 – 44 + 4

38 – 34 + 3

4 dni

490,00 zł

510,00 zł

530,00 zł

Cena obejmuje:

Transport autokarem, opiekę przewodnika, wstępy do muzeów, zakwaterowanie, wyżywienie jak w programie, ubezpieczenie, przez cały pobyt opieka animatora lub pilota, miejsca bezpłatne dla opieki.

II WARIANT CENOWY -cena bez wstępów – płatne dodatkowo- wybrane przez klienta

Cena zawiera: noclegi, transport, wyżywienie 3 x dziennie , opiekę pilota lub animatora, ubezpieczenie NNW, miejsca bezpłatne dla opieki.

osób

46-45 + 4

40 – 44 + 4

38 – 34 + 3

4 dni

440,00 zł

450,00 zł

470,00 zł

zamiennie lub dodatkowo można zwiedzić:

  • pobyt w Parku Rozrywki Energylandia Zator
  • Zatorland
  • Podziemia Rynku – Muzeum Historyczne
  • Recital jednego aktora w Piwnicy pod Baranami
  • Wizyta w Teatrze Starym- wybrany spektakl

Można programy łączyć i zmieniać zaproponowane obiekty do zwiedzania.

zakwaterowanie w sprawdzonych pensjonatach i hotelach w Krakowie i Wieliczce . Pokoje 2,3,4 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym.

Zapewniamy: opiekę wychowawców zielonych szkół,animatorów,pilotów,przewodników lokalnych – po ustaleniu z klientem. transport autokarem wyposażonym w pasy, klimatyzacje,DVD